День Соборності України

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. У цей день щороку в Україні відзначається проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування. З нагоди відзначення Дня Соборності України в Лисогірській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: круглий стіл «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», творчий конкурс «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!»,виставку малюнків «З Україною в серці». У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». У вестибюлі школи учні молодших класів та учні старшої школи, тримаючи за руки один одного створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

Класний керівник Малашевич Н.В. та учні 11 класу підготували літературно – музичну композицію «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг». Під час свята учні згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу.

20 січня актив учнівського самоврядування на чолі з командиром школи Царан Вікторією відвідали Первомайську ЗОШ №12, та отримали картину з зображенням птаха, який став символом Всенародного громадського проєкту «Ланцюг Миру».

Вчителі та учні нашої школи вмотивовані почуттям патріотичного обов’язку будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, свадьба и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и обувь
На изображении может находиться: 15 человек, люди стоят и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, на сцене, стоит и танцует
На изображении может находиться: 3 человека, в помещении
На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят
На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди сидят
На изображении может находиться: 1 человек, улыбается