Про підготовку спортивних споруд

Про підготовку спортивних споруд та майданчикудо роботи в осінньо-зимовому періоді
Відповідно до Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2010 за № 521, зреєстрованих в Міністерстві юстиції України 9 серпня 2010 р. за № 651/17946, на виконання наказу відділу освіти № __ від ______ року «Про підготовку спортивних споруд та майданчиків до роботи в осінньо-зимовому періоді», з метою своєчасної та якісної підготовки спортивних споруд та майданчику до роботи в осінньо-зимовому періоді ______ н. р., ефективного їх використання та утримання в належному санітарно-технічному стані,
НАКАЗУЮ:
1. До 01.09._________ року спеціально створеною наказом по школі від _____ за № ____ комісією провести перевірку готовності спортивних споруд та майданчику до роботи в осінньо-зимовий період. Оформити відповідну документацію.
2. Учителю фізкультури _________:
2.1. До 20 серпня _________року розробити та здійснити організаційно-технічні заходи, які забезпечують стабільну роботу спортивних споруд та майданчика до осінньо-зимового періоду.
2.2. До 01.09._________ року привести в належний санітарний стан діючі спортивні споруди та майданчик школи, організувати проведення їх технічного обстеження на надійність та стійкість несучих конструкцій.
2.3. Забезпечити протипожежний захист спортивних споруд. Дотримуватися правил і норм техніки безпеки та охорони здоров’я при проведенні занять з фізичної культури і спорту.
2.4. Не допустити припинення діяльності фізкультурно-спортивних об’єктів.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою
Директор школи _______