Про поведінку учнів під час холодів

Про невідкладні заходи щодо безпечної поведінкидля учнів навчального закладу
У зв’язку з настанням холодної погоди та утворення криги на річках, водоймищах, з метою запобігання нещасних випадків невиробничого травматизму учнів навчального закладу, відповідно до листа відділу освіти №_____ від ______ р. «Про невідкладні заходи щодо безпечної поведінки для учнів загальноосвітніх закладів»
НАКАЗУЮ:
1. Учителю ОБЖ ____________, класним керівникам до ______ року організувати проведення роз’яснювальної роботи з учнями про правила поведінки біля водоймищ, річок, в лісі та інших місцях відпочинку в зимовий період у формі додаткового уроку за програмою та підручниками предмету «Основи безпеки життєдіяльності» та «Основи здоров’я».
2. Класним керівникам до ________ року провести:
— диктанти, конкурси малюнків з учнями на тему: «Поводження учнів біля замерзлих водоймищ та на кризі»;
— батьківські збори, на яких розглянути питання попередження травматизму невиробничого характеру серед учнів з обов’язковим підписом батьків, що вони контролюють місце перебування дітей в позаурочний час;
— цільові інструктажі з ТБ для учнів та записами у відповідні журнали інструктажів. Підпис учнів, починаючи з дев’ятого класу, у журналі цільового інструктажу обов’язкова.
3. Відповідальній за охорону праці, заступнику директора школи з навчальної роботи _________ провести цільові інструктажі з педагогічними працівниками з записами у відповідні журнали інструктажів.
4. Заступнику директора школи з виховної роботи ________ до ______ року розглянути питання безпечної поведінки учнів під час зимового періоду на нараді за участю класних керівників з метою розроблення профілактичних заходів питань невиробничого травматизму учнів навчального закладу;
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор школи