Про проведення випускного вечора

Про порядок проведення
у школі випускного вечора

Згідно з планом роботи школи на 2006/2007 навчальний рік, на виконання Закону України «Про боротьбу з корупцією», відповідних постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, спрямованих на докорінне поліпшення роботи щодо попередження зловживань службовим становищем працівників навчальних закладів, листа Міністерства освіти і науки України від 19.01.2007 р. «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2006-2007 навчальному році», наказу відділу освіти від 02.04.2007 року № 233 «Про порядок проведення випускних вечорів та інших культурно-масових заходів у закладах освіти району»

НАКАЗУЮ:

1. Провести випускний вечір для випускників 11-го класу з 20-ї години _______ року в приміщенні Кунцівського сільського клубу.

2. Програму і сценарний план проведення випускного вечора затвердити (додаток 1).

3. Відповідальність за збереження життя й здоров’я учнів під час проведення випускного вечора покласти на класного керівника 11-го класу _______

4. Класному керівникові 11-го класу _______ до _______ провести з учнями-випускниками інструктаж із правил поведінки на випускному вечорі, категорично заборонити їм куріння й уживання спиртних напоїв.

5. Заступникові директора школи з виховної роботи _______:

5.1. До _______ року провести нараду з педагогічними працівниками щодо недопущення виникнення умов для корупції, придбання подарунків для школи, педагогічних працівників, зборів коштів працівниками школи та використання позабюджетних коштів без відповідного бухгалтерського обліку.

5.2. У договорі про оренду приміщення сільського клубу передбачити відповідальність адміністрації клубу за пожежну безпеку під час проведення випускного вечора згідно з вимогами.

5.3. Скласти графік і забезпечити чергування батьків із 20-ї години _____ року протягом усього вечора.

5.4. Черговими на випускному вечорі у сільському клубі від педагогічного колективу школи призначити таких співробітників:

_____, учитель трудового навчання,

_____, учитель англійської мови.

6. Суворо заборонити на випускному вечорі застосування піротехнічних засобів.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи М.І. Дашко