Процедура подання (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

Процедура подання (з дотриманням конфіденційності)

заяви про випадки булінгу (цькування)

1. Усі здобувачі освіти Лисогірської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2. На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

Зразок заяви

Директору Лисогірської ЗОШ І – ІІІ ступенів№1

Кириленку Володимиру Юрійовичу

матері учня …. класу

ПІБ

ЗАЯВА

Доводжу до Вашого відома, що останнім часом мій син, (ПІБ учня), постійно зазнає морального та фізичного тиску з боку учнів … класу (ПІБ учнів які являються агресорами). Прошу терміново розібратися в ситуації, що склалася.

 дата підпис ПІБ

3. Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

4. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.

5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.