Випускний вечір в Лисогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Ось і настав цей день – день прощання з рідною школою

Ось і настав цей день – день прощання з рідною школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомим класам, розумні настанови мудрих вчителів.

Учням випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант. Незважаючи на труднощі сьогодення, кожен із них здобув міцні знання, вони стали особистостями і обізнаними учнями, котрі вміють діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу.

З особливою шаною, випускники подякували своїм вчителям — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідної школи— не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

Випускники висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували її на шляху здобування знань, тим, хто зігрівав їх теплом своїх сердець і захищав від негараздів.

Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

Вся шкільна родина зібралася 21 червня на традиційне свято випускного вечора в Лисогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Дівчата у дуже гарних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто, під бурхливі оплески, гостей вийшли на поріг школи. Директор школи – Кириленко В.Ю., від щирого серця привітав випускників, та подякував батькам випускників за підтримку і розуміння, за добро і натхнення, за небайдужість.

Привітали своїх учнів і перші вчителі: Сидоренко Н.М., Битко А.І. Кучеренко Н.В.,сільський голова Базалук В.О.

Класний керівник Бєлєнцова О. В., побажала випускникам успіхів, здійснення усіх задумів, щасливої та щедрої долі у житті.

Директор школи Кириленко В.Ю., та ЗНВР Царан Л.В., вручили учням найважливіший в житті документ про закінчення школи – свідоцтво. Після офіційної частини вечора, випускники показали свої таланти: відеопривітання, останні пісні, вірші, присвяти, останній шкільний вальс.

Дякуємо гостям свята: депутату Верховної Ради Підберезняку В.І., районним депутатам Краєвському В.В., Вусику В.Ю., Співаку В.Б., Косташенко Л.А. та сільському голові за привітання та подарунки випускникам.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і вчителів зі святом!